Univerzálnosť. Nadčasovosť. Minimalizmus.

PEIV clothing sa zrodilo z vízie poskytovať udržateľné oblečenie kombinujúce minimalistický, nadčasový dizajn a prvotriednu kvalitu.

Sme značka postavená na sociálnom, etickom a enviromentálnom vedomí s cieľom prispieť k pozitívnejšej budúcnosti.

Udržateľná móda kombinujúca minimalistický, nadčasový dizajn a prvotriednu kvalitu.

Udržateľné & ekologické materiály.

Udržateľnosť je pre nás prioritou, a preto si od začiatku kladieme otázky týkajúce sa nášho procesu a výroby, znižujeme plytvanie tam, kde je to možné a neustále hľadáme spôsoby, ako byť lepší v každom ohľade. Starostlivo si vyberáme dodávateľov, ako aj materiály, z ktorých pre Vás následne vyrábame náš finálny produkt.

Ľudská stránka je pre nás rovnako dôležitá, ako ekologická, preto si nesmierne vážime nielen ľudí, ktorí naše oblečenie vyrábajú a starajú sa oň, ale aj našich zákazníkov, ktorí vedomou kúpou lokálnych a férovo vyrábaných produktov tiež prispievajú k udržateľnejšej budúcnosti.

Dbáme na každý detail.

Minimalizmus, čisté línie, nadčasovosť, univerzálnosť, neutrálne farby,  no zároveň ženskosť a pohodlie vystihujú naše modely, ktoré nepodliehajú aktuálnym trendom ani času, dajú sa navzájom skvelo kombinovať a urobia radosť nielen túto sezónu, ale aj mnoho ďalších.

PEIV nepredstavuje len značku dámskeho oblečenia a doplnkov, je to prejav životného štýlu a nastavenia, odrazom hodnôt, reflexiou nálad, ako aj ukážkou vecí, maličkostí, materiálnych, či nemateriálnych, ktoré nás obklopujú a robia nám radosť. Inšpirujme sa navzájom. Follow us @peivclothing. Stay connected with us.

Prírodné, ekologické a certifikované materiály. 

Bio organická bavlna, TencelTM Lyocell, Ecovero viskóza, 100% Ľan

Náš tím má sídlo na Slovensku a dodáva do celého sveta.

New 23 collection

© 2022 Peiv Clothing. All rights reserved.